Sesja Bożonarodzeniowa

Sesje świąteczne skierowane są do osób w każdym wieku. Jeśli wierzysz w magię Świąt Bożego Narodzenia i uwielbiasz widzieć podekscytowanie w oczach bliskich tak samo jak ja, to te sesje są dla Ciebie! Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, kiedy zbliżamy sie do siebie i wybaczamy, bardziej niż kiedykolwiek pragniemy też bliskości drugiego człowieka. Te chwile warte są uwiecznienia – niech pozostaną nie tylko w naszych wspomnieniach, ale i na barwnych fotografiach, do których sięgniemy ze wzruszeniem po latach.


Nasze studio mieści się pod adresem Krzewent 50a, 87-821 Baruchowo – zaledwie 20km od Włocławka w kierunku Kowala. Telefon kontaktowy 730-021-333. Serdecznie zapraszam do kontaktu i wspólnego ustalenia dogodnego terminu sesji.


Mini Sesja Świąteczna – PRZEDSEZONOWA PROMOCJA – 350zł

  • 10 ujęć w edycji autorskiej w dwóch folderach : folder zdjęć w wysokiej rozdzielczości odpowiedniej do wywoływania odbitek oraz folder zdjęc sformatowanych i zabezpieczonych do użycia w mediach społecznościowych
  • 10 fotografii z powyższych ujęć w formie odbitek w rozmiarze 15cmx21cm na papierze premium jedwab
  • Do wyboru dwie scenki świateczne – scenka w studiu oraz scenka na świeżym powietrzu
  • Cena dodatkowego ujęcia 30zł – 15zł

Mini Sesja Świąteczna – PRZEDSEZONOWA PROMOCJA – 300zł

  • 5 ujęć w edycji autorskiej w dwóch folderach : folder zdjęć w wysokiej rozdzielczości odpowiedniej do wywoływania odbitek oraz folder zdjęc sformatowanych i zabezpieczonych do użycia w mediach społecznościowych
  • 5 fotografii z powyższych ujęć w formie odbitek w rozmiarze 15cmx21cm na papierze premium jedwab
  • Do wyboru dwie scenki świateczne – scenka w studiu oraz scenka na świeżym powietrzu
  • Cena dodatkowego ujęcia 30zł – 15zł

Tegoroczna scenka w studio:

Tegoroczna scenka na świeżym powietrzu:

Nasze tegoroczne realizacje:

Nasze zeszłoroczne realizacje:

Christmas sessions are great for people of all ages. If you believe in the magic of Christmas and love to see excitement in the eyes of your loved ones as much as I do, then these sessions are for you! Christmas is a special time when we draw closer to each other and forgive, and more than ever, we also yearn for closeness to other people. These moments are special and precious – let them remain not only in our memories, but also in colorful photographs, to which we will reach with emotion after many years.