Sesja Brzuszkowa Par

Pomyślałam sobie – dlaczego sesja brzuszkowa miałaby dotyczyć tylko Mam? A co z Tatusiami? Tak, kobieta nosi dziecko, ale jest to tak samo Jego dziecko, jak Jej!

Zajście w ciążę i urodzenie dziecka to emocjonalna podróż, która obejmuje i Mamę i Tatę. Jeśli wiec tylko oboje są w tym zgodni – chciałbym też zaprosić przyszłego tatę do wspólnej sesji. Taka sesja będzie jeszcze piękniejsza, jeśli będzie przedstawiała również resztę rodzinki, dzieci i czworonożnych ulubieńców!

Sesje brzuszkowe mogą odbywać sie w studiu lub w plenerze. Jesli Mama i Tata mają jakieś szczególne miejsca, wykorzystajmy je jako piekne tło do naszych fotografii. Podstawą udanych zdjęć jest dobre samopoczucie przyszłych Rodziców!

Sesja Brzuszkowa Par STANDARD – 300zł

  • 10 fotografii w edycji autorskiej w dwóch folderach : folder zdjęć w wysokiej rozdzielczości odpowiedniej do wywoływania odbitek oraz folder zdjęc sformatowanych i zabezpieczonych do użycia w mediach społecznościowych
  • 10 fotografii w formie odbitek w rozmiarze 15cmx21cm na papierze premium
  • Cena dodatkowego ujęcia 25zł

Sesja Brzuszkowa Par PLUS – 450zł

  • 20 fotografii w edycji autorskiej w dwóch folderach : folder zdjęć w wysokiej rozdzielczości odpowiedniej do wywoływania odbitek oraz folder zdjęc sformatowanych i zabezpieczonych do użycia w mediach społecznościowych
  • 20 fotografii w formie odbitek w rozmiarze 15cmx21cm na papierze premium
  • album
  • Cena dodatkowego ujęcia 25zł

I thought to myself, why should a maternity session just be about the mum?What about the dads too? Yes, the woman is carrying the baby, but it’s as much his baby as hers!

Getting pregnant and having a baby is an emotional journey that involves two people. And so now, I like to involve the dad-to-be as well, if they wish.

My couple’s maternity photoshoots capture both mum and dad (and any children or pets as well), creating a portrait that celebrates the family unit and the emotion of the journey that they are experiencing together.

I take maternity, and couple’s maternity portraits, in my photography studio. Or, if you prefer, we can go outdoors. I can photograph you in locations such as local parks, on the beach or any other local place special to you as a couple.